نیمکت خاص و گلدان چوب و فلز  در حیاط ویلای لاکچری

طراحی و ساخت مصنوعات فضای باز

مجموع امتیازات

مبلمان باغی نوعی از مبلمان است که مخصوص فضای باز طراحی و ساخت می شود. در انگلیسی به مبلمان باغی مبلمان پاسیو نیز می گویند اما در ایران به مبلمان فضای باز و مبلمان ویلایی و مبلمان حصیری نیز شناخته می شوند. از این جنس مبلمان معمولا برای باغ، حیاط، بالکن و ایوان و تراس، آشپزخانه، ویلا، رستوران و در همه محیط های فضای باز می توان استفاده کرد.

طراحی و ساخت مصنوعات فضای باز
طراحی و ساخت مصنوعات فضای باز
خانه حیوان هپی با استفاده از متریال ترمووود و فلز در کارخانه کینگ وود ساخته شده است . این محصول را می توان در فضا های باز و دلاخلی به کار برد.
خانه حیون ویتا ، پیشنهادی جذاب و زیبا برای حیوانات خانگی شماست . این خانه حیوان با استفاده از متریال ترموود و فلز ساخته شده است و مناسب لنداسکیپ و محوطه باز می باشد .
فلاورباکس حنا با استفاده از متریال چوب ترمو و فلز توسط استودیو معاصر طراحی  شده و توسط کارگاه کینگ وود اجرا شده است
گرینوال آمازون ی گرین وال پرتابل و اتوماتیک است که توسط استودیو معاصر طراحی و توسط کینگ وود اجرا شده است .
استند ورتیکال استندی مدرن و جذاب است که علارغم ظرافت و زیبایی منحصر به فرد خود مناسب فضا های مرطوب و خارجی نیز می باشد .
نیمکت چوب و فلز تویین انتخابی زیبا و مطمئن برای فضای تراس و روف گاردن شماست .

مبلمان فضای باز چیست ؟

مبلمان های فضا باز که به مبلمان باغی هم معروف اند ، مبلمان هایی هستند که با استفاده از متریال های فضای باز با خاصیت ضد آب و ضد ضربه ساخته می شوند و مناسب فضای های خارجی اند. از انواع مبلمان های فضای باز می توان به میز و نیمکت، فلاورباکس، گرین وال، سطل زباله، خانه حیوانات و ... اشاره کرد. 

استودیو طراحی و ساخت معاصر ، به پشتوانه تخصص و تلاش چند ساله خود، به صورت حرفه ای به طراحی مبلمان های فضای باز پرداخته است. آنچه اهمیت ویژه ای برای ما دارد، تجربه کاربری متفاوت است. به همین دلیل است که در استودیو معاصر، هر آبجکت با داستانی متفاوت و خاص خلق می شود. 

 

پیشنهاد معاصر : مدرن ترین مبلمان های فضای باز را به صورت آنلاین از اینجا بخرید.

معاصر و مصنوعات فضای باز 

بخش مهمی از طراحی لنداسکیپ ، وابسته به طراحی آبجکت هاییست که در آن حضور دارند ، نیمکت ها ، فلاورباکس ها و آبجکت های دیگر بخشی جدا از محوطه سازی نیستند . همین امر موجب شد تا ما ، در استودیو معاصر ، به طراحی مدرن ترین محصولات فضای باز بپردازیم. 
طراحی این محصولات در استودیو معاصر و تولید آن در کارخانه کینگ وود اتفاق می افتد.

استودیو معاصر با به کارگیر مهندسان متخصص و با تجربه در زمینه معماری منظر و انجام تعداد کثیری از پروژه های مربوط به این حوزه ، آماده ی ارائه ی کلیه ی خدمات مربوط به باغ بام ، بام سبز ، لند اسکیپ و مصنوعات فضای باز است ، در صورت تمایل میتوانید از طریق تماس با ما با شماره های درج شده تماس حاصل فرمایید .

 

 

طراحی و ساخت مصنوعات فضای باز

با نظرات خود با همراه شوید

مجموع امتیازات