طراحی داخلی واحد اداری با ترکیب رنگ سفید و طوسی و دیزاین مدرن

معماری داخلی و طراحی داخلی

مجموع امتیازات

معماری‌داخلی حلقه اتصال میان معماری‌داخلی و طراحی‌داخلی است. این رشته همانند معماری با ساختمان و اجزا وعناصر سازنده آن سرو کار دارد و از طرفی مانند طراحی‌داخلی بر فضاهای داخلی تاکید می کند. بسته به کاربری تعریف شده و یا خواسته شده بنا ...

معماری داخلی و طراحی داخلی
معماری داخلی و طراحی داخلی
طراحی داخلی واحد اداری در برج الماس زعفرانیه با استفاده از سبک مدرن و رنگ سفید و طوسی
طراحی داخلی سوییت مسکونی در محله فرشته تهران به سبک مدرن
طراحی داخلی لابی برج مسکونی به سبک کلاسیک
طراحی داخلی دفتر کار در آمل با استفاده از سبک مدرن و رنگ های سرد

معماری‌داخلی و طراحی‌داخلی به سبک معاصر 

استودیو‌معاصر، همانطور که از نامش پیداست، همواره سعی نموده است تا بروز ترین های دنیای معماری را چه در حوزه‌ی معماری‌خارجی یا outdoor architecture و چه در فضا های داخلی یا interior architetcure ارائه دهد. ما همواره بر این باور بوده ایم که معماری فضا به معنای خلق تجربه ای متفاوت برای کاربران پروژه است و از این رو در هر پروژه چه در مقیاس های کوچک و چه در مقیاس های بزرگ، چه خارجی و چه داخلی کوشیده ایم تا تجربه ای نو، خاص و ویژه را به کاربران هدیه کنیم. 

در سال های اخیر، توجه به معماری‌داخلی به شدت افزایش یافته است، کاربران بیش از پیش به ارزش معماری فضای‌داخلی پی برده اند و از متخصصان این حوزه کمک میگیرند تا فضایی متفاوت و خاص را بیافرینند. البته شاید سه واژه معماری‌داخلی، طراحی‌داخلی و دکوراسیون‌داخلی شما را گیج کرده باشد. اما جای نگرانی نیست در این بخش به اختصار به هر یک میپردازیم اما نهایتا توصیه میکنیم برای درک بهتر تفاوت بین این سه واژه مقاله ی تخصصی هزار توی معماری داخلی را مطالعه کنید. 

معماری‌داخلی در ویکی‌پدیا اینگونه تعریف شده است: « طراحی فضایی است که توسط مرزهای ساختمانی ساخته شده‌است. همچنین می‌تواند طراحی نخستین نقشه برای استفاده، طراحی تجدی برای تغییر دادن طرح، یا تجدید نظر کردن در مورد طرح و استفاده‌های مطابق نیاز نیز باشد.» معماری‌داخلی یا interior architecture حوزه‌ای مشترک میان مهندسی، هنر، فلسفه، روانشناسی و ... است. در واقع یک معمار‌داخلی در عین نظارت بر معماری کلی ساختمان، بر معماری فضای داخل نیز نظارت می کند. 

جامعه طراحان داخلی آمریکا (ASID)” طراحی‌داخلی را اینگونه تعریف کرده‌اند:« متخصصی برای طراحی فضاهای داخلی، با عملکرد و کارایی بالا که تخصص خود را از طریق آموزش‌های رسمی کسب کرده‌است.» معمار‌داخلی وظیفه دارد با هنر و دانش خود علاوه بر خلق فضایی با استاندارد های لازم بصری، آرامش بخش و زیبا، وظیفه دارد خواسته های کارفرما را به روشی درست برآورده کند. 
طراحان‌داخلی علاوه بر خلق فضایی کاربردی و جذاب، توانایی دکوراسیون مبلمان‌داخلی را نیز دارند و از این رو می توان دکوراسیون‌داخلی را بخشی از طراحی‌داخلی دانست . 

معاصر در کدام بخش های معماری داخلی فعالیت می کند ؟

چگونه پروژه معماری‌داخلی خود را به معاصر بسپارم ؟

برای سپردن پروژه خود به تیم تخصصی معماری و طراحی‌داخلی استودیو‌‌معاصر کافیست از یکی از طرق زیر اقدام نمایید : 
1) در انتهای بخش تماس‌با‌ما، فرم ارتباط با ما را پر کنید و منتظر برقراری‌تماس ما بمانید. 
2) با شماره های دفتر مرکزی ما 02126741235 یا 02126741394 در تهران تماس بگیرید و با کارشناسان و مشاوران ما ارتباط برقرار کنید.
3) اطلاعات خود را به ایمیل ما ارسال نمایید و منتظر ارتباط با کارشناسان ما بمانید. 
4) در شبکه اجتماعی اینستاگرام به آدرس : studio.moaser به ما پیام دهید و منتظر پاسخ ما بمانید.


 

معماری داخلی و طراحی داخلی

با نظرات خود با همراه شوید

مجموع امتیازات