نمای چوب پلاست و سنگ آپارتمان 7 طبقه در تهران

طراحی و اجرای نما

مجموع امتیازات

نمای‌ساختمان بیرونی ترین لایه ی ساختمان است، همین امر موجب شده است تا در سالیان اخیر توجه ها به طراحی و اجرای متفاوت نما‌‌‌‌‌‌ساختمان جلب شود. استودیو طراحی و ساخت معاصر یکی از شرکت هایی است که به روش های نوین طراحی و اجرای نما پرداخته است.

طراحی و اجرای نما
طراحی و اجرای نما
 نمای ساختمان با استفاده از متریال چوب پلاست رنگ 105 برند معاصر
نمای  ساختمان مدرن با استفاده از باکس هایی از جنس پلاست وود رنگ قهوه ای تیره
نمای ویلای شخصی در شهریار با استفاده از متریال چوب پلاست
نمای چوب پلاست ویلایی در شهریار

نما‌ساختمان و قوانین کمیته نما

نما‌‌‌ساختمان را دست کم نگیرید! شاید با خودتان بگویید چه فرقی می کند؟ در سالهای اخیر با گسترش صنعت‌ساختمان توجه ها به سمت طراحی‌نما بیش از پیش جلب شد، تا جایی که این بحث جنبه ای منفی به خود گرفت و موجب پدید آمدن ساختمان هایی با نما و ظاهر اشرافی و معماری های فاقد کیفیت شد. 
همین امر باعث شد تا کمیته نما قوانینی سخت تر از پیش تبیین کند تا از طراحی و اجرا نما های خارج از عرف و به دور از فرهنگ غنی ایرانی جلوگیری کند. خوشبختانه این سخت
گیری ها به نفع معماران و طراحان خلاق تمام شد و نتیجه ی آن استفاده از متریال های نوین و سازگار با بستر علی‌الخصوص در شهر های بزرگ نظیر تهران، مشهد، اصفهان و ... شد.

استودیو معاصر و طراحی نما ساختمان 

ما در استودیو طراحی و ساخت معاصر ، به صورت تخصصی به طراحی و اجرای نما، مطابق اصول کمیته نما می پردازیم. نمونه های مختلف طراحی و اجرا نما را می توانید در بخش پروژه های اجرایی معاصر مشاهده نمایید.
 

استودیو معاصر با به کارگیر مهندسان متخصص و با تجربه در زمینه معماری منظر و انجام تعداد کثیری از پروژه های مربوط به این حوزه ، آماده ی ارائه ی کلیه ی خدمات مربوط به باغ بام ، بام سبز ، لند اسکیپ و مصنوعات فضای باز است ، در صورت تمایل میتوانید از طریق تماس با ما با شماره های درج شده تماس حاصل فرمایید.
طراحی و اجرای نما

با نظرات خود با همراه شوید

مجموع امتیازات