خدمات معاصر

ما سازمانی هستیم که با نگرشی نوین و هم راستا با علم روز دنیا و همچنین درک بهتر ار نیاز های بشر امروز ، با در نظر گرفتن اصول زیبایی شناسی و معماری پایدار ، پروژه ای را از مرحله ی طراحی تا اجرا ارایه می دهیم.
کاور دور استخر چوب پلاست در لنداسکیپ ویلا

معماری منظر یا لنداسکیپ حرفه ای است طبیعت محور و مخاطب گرا که با تعریف عملکرد برای محوطه به انسان امکان بهره برداری هرچه بهتر از آن محوطه را می دهد و با طراحی خود باعث تقویت رابطه بین انسان و طبیعت می شود. زمان شروع طراحی یک پروژه ، یقیناً طراحی منظره و فضای باز در کنار طراحی ساختمان ، می تواند پروژه را به سمت درست تری هدایت کند.

فلاورباکس چوب پلاست در روف گاردن برج لاکچری فرمانیه

در قرن حاضر، با گسترش شهر و آپارتمانی شدن فضا های اداری و مسکونی، جای خالی فضایی‌سبز و دلباز بیش از هر وقت احساس می شود. یکی از هوشمندانه ترین پیشنهاداتی که می تواند فضایی کارآمد و مفید را خلق کند، ساخت روف‌گاردن یا بام‌سبز است. استودیو‌معماران‌منظر‌معاصر، یکی از معتبر ترین مجموعه های تخصصی طراحی و ساخت لنداسکیپ و روف‌گاردن است که به پشتوانه سالها دانش و تجربه آماده ارائه بهترین ها در این زمینه است.

نمای چوب پلاست و سنگ آپارتمان 7 طبقه در تهران

نمای‌ساختمان بیرونی ترین لایه ی ساختمان است، همین امر موجب شده است تا در سالیان اخیر توجه ها به طراحی و اجرای متفاوت نما‌‌‌‌‌‌ساختمان جلب شود. استودیو طراحی و ساخت معاصر یکی از شرکت هایی است که به روش های نوین طراحی و اجرای نما پرداخته است.

نیمکت خاص و گلدان چوب و فلز  در حیاط ویلای لاکچری

مبلمان باغی نوعی از مبلمان است که مخصوص فضای باز طراحی و ساخت می شود. در انگلیسی به مبلمان باغی مبلمان پاسیو نیز می گویند اما در ایران به مبلمان فضای باز و مبلمان ویلایی و مبلمان حصیری نیز شناخته می شوند. از این جنس مبلمان معمولا برای باغ، حیاط، بالکن و ایوان و تراس، آشپزخانه، ویلا، رستوران و در همه محیط های فضای باز می توان استفاده کرد.

طراحی داخلی واحد اداری با ترکیب رنگ سفید و طوسی و دیزاین مدرن

معماری‌داخلی حلقه اتصال میان معماری‌داخلی و طراحی‌داخلی است. این رشته همانند معماری با ساختمان و اجزا وعناصر سازنده آن سرو کار دارد و از طرفی مانند طراحی‌داخلی بر فضاهای داخلی تاکید می کند. بسته به کاربری تعریف شده و یا خواسته شده بنا ...

با نظرات خود با همراه شوید