خدمات معاصر

ما سازمانی هستیم که با نگرشی نوین و هم راستا با علم روز دنیا و همچنین درک بهتر ار نیاز های بشر امروز ، با در نظر گرفتن اصول زیبایی شناسی و معماری پایدار ، پروژه ای را از مرحله ی طراحی تا اجرا ارایه می دهیم.
طراحی و اجرای لنداسکیپ (محوطه سازی)

معماری منظر یا لنداسکیپ علمی است طبیعت محور، مخاطب گرا و عملکردی که با سازمان بخشیدن بر زمین و ساختمان ها در جهت استفاده و بهره برداری انسان سروکار دارد. نکته ی قابل توجه این است که فضای بیرونی، چه از دیدگاه محیط زیست و طبیعت، چه از دیدگاه رابطه آن با زندگی انسان و چه از دیدگاه هنر و زیبایی شناسی اهمیت دارد . از خصوصیات شاخص  محوطه سازی و فضای سبز می توان به ایجاد فضایی دلنشین، روحیه بخش و جذاب برای کاربران اشاره کرد.

طراحی و اجرای روف گاردن (بام سبز)

در عصر حاضر شهرها بیش از پیش بزرگ و بالطبع شلوغ شده اند. با این اوصاف، قطعا در آینده ای نزدیک با مشکلات زیست محیطی عدیده دست و پنجه نرم خواهیم کرد چه بسی که امروز نیز پوشش های گیاهی زیادی را از دست داده ایم و با کمبود فضای سبز رو به رو شده ایم . بسیاری از مردم به دنبال راهی برای حفظ فضای سبز در نزدیک ترین فاصله از خود هستند که با توجه به پدید آمدن روف گاردن ها و لند اسکیپ ها این امکان فراهم شده است .

طراحی و اجرای نما

اولیه ترین و قدیمی‌ترین وظیفه‌ای که نمای هر ساختمان بر عهده دارد، وظیفهٔ محافظت از انسان‌ها در مقابل تهدیدهای بیرونی است. انسان برای حفاظت خود در برابر عوامل جوی و اقلیمی از یک طرف و حیوانات موذی و انسان‌های مزاحم از طرف دیگر، فضایی به نام خانه را برای خود ایجاد کرد. تا زمانی که خانه برای ساکنان آن نقش حفاظ را بر عهده داشت و آن را برای محافظت خود در برابر تهدیدهای بیرونی می‌خواستند، نماسازی مفهومی نداشت. ساختمان‌های مسکونی دیوارهای محکم و یکپارچه‌ای محصور شده بودند ...

طراحی و ساخت مصنوعات فضای باز

مبلمان باغی نوعی از مبلمان است که مخصوص فضای باز طراحی و ساخت می شود. در انگلیسی به مبلمان باغی مبلمان پاسیو نیز گفته می شود, اما در ایران به مبلمان فضای باز و مبلمان ویلایی و مبلمان حصیری نیز شناخته می شوند. از این مبلمان معمولا برای باغ, حیاط, بالکن و ایوان و تراس,آشپزخانه, ویلا, رستوران و در همه محیط های فضای باز می توان استفاده کرد.

طراحی و اجرای معماری داخلی

معماری داخلی حلقه اتصال میان معماری و طراحی داخلی است. این رشته همانند معماری با ساختمان و اجزا وعناصر سازنده آن سرو کار دارد و از طرفی مانند طراحی داخلی بر فضاهای داخلی تاکید می کند. بسته به کاربری تعریف شده و یا خواسته شده بنا ...

با نظرات خود با همراه شوید