روف گاردن | ترکیب چوب پلاست و چمن مصنوعی

مجموع امتیازات

این روف گاردن با ترکیب هوشمندانه چوب پلاست و چمن مصنوعی ، علاوه بر ایجاد ظاهری مدرن و جذاب در صرفه جویی هزینه ها نیز نقش مهمی را ایفا کرده است .

روف گاردن | ترکیب چوب پلاست و چمن مصنوعی
روف گاردن | ترکیب چوب پلاست و چمن مصنوعی
نیمکت چوب و فلز مناسب فضای باز
گرین وال متحرک چوب و فلز مناسب فضای باز
پرگولا چوب و  فلز مناسب فضای باز ، چمن مصنوعی برای روف گاردن
فلاورباکس چوب و فلز مناسب فضای باز ، سنگ قلوه ای سفید برای روف گاردن
کف سازی چوب پلاست

این پروژه در شهر مازندران ، شهرستان آمل واقع است . در بخش کف سازی این پروژه از متریال چمن مصنوعی معاصر استفاده شده است و مسیر ها با استفاده از متریال چوب پلاست ساخته شده اند . همچنین سنگ های سفید قلوه ای در قسمت های حاشیه ی کف سازی زیبایی آن را دو چندان کرده اند .
آلاچیق پرگولای زیبایی در بخش شرقی پروژه طراحی گردیده است که مکانی مناسب برای استراحت کاربران ایجاد می کند . نیمکت های لونا نیز در قسمتی از پروژه جایگذاری شده اند تا مکان دیگری را نیز برای آسایش کاربران فراهم آورند . استفاده از فلاورباکس پینو در حاشیه این پروژه امکان کاشت و نگهداری گیاهان را ایجاد کرده است .  
نکته مهم این پروژه استفاده از گرینو وال پیچک و گرین وال اقاقیا است که علاوه بر ایجاد زیبایی بصری ، به عنوان المان حفظ حریم بام استفاده شده است تا فضای بام از دید ساختمان های مشرف محفوط بماند .
 

استودیو معاصر با به کارگیر مهندسان متخصص و با تجربه در زمینه معماری منظر و انجام تعداد کثیری از پروژه های مربوط به این حوزه ، آماده ی ارائه ی کلیه ی خدمات مربوط به باغ بام ، بام سبز ، لند اسکیپ و مصنوعات فضای باز است ، در صورت تمایل میتوانید از طریق تماس با ما با شماره های درج شده تماس حاصل فرمایید .

نمونه ی روف گاردن های اجرا شده ی استودیو معاصر را در اینجا مشاهده فرمایید.
نمونه ی روف گاردن های طراحی شده ی استودیو معاصر را در اینجا مشاهده فرمایید.
جهت مشاهده ی کلیپ آلاچیق های اجرا شده کلیک کنید : گالری ویدیو ها .

مقالات مرتبط :
چوب پلاست چیست ؟
8 ویژگی باور نکردنی چوب پلاست
با این روش ها عمر چوب پلاستتان را ده برابر کنید 

روف گاردن | ترکیب چوب پلاست و چمن مصنوعی

با نظرات خود با همراه شوید

مجموع امتیازات