روف گاردن ویژه مجموعه هتل 2

مجموع امتیازات

طراحی روف گاردن وی آی پی ، مخصوص مسافرین مستقر در هتل .برای مشاهده مطلب تکمیلی به ادامه مطلب مراجعه نمایید.

روف گاردن ویژه مجموعه هتل 2
روف گاردن ویژه مجموعه هتل 2
پروژه طراحی روف گاردن وی آی پی  ، واقع در شهرستان کاشان استان اصفهان که دارای آب و هوای گرم و بیابانی و مناظر طبیعی است.این روف گاردن از سه جهت توانسته است مناظر زیبا و جذاب اطراف خود را پوشش دهد پلان موجود پروژه به صورت تی انگلیسی بوده است و تیم طراحی استودیو معاصر تلاش کرده اند طراحی خود را در راستای پلان موجود به پیش برند . 
کف سازی به وسیله متریال چوب پلاست و چمن مصنوعی انجام شده است و در حاشیه ی آن فلاور باکس های بلند جانمایی شده اند تا در عین زیبایی به صورت حفظ حریم بام عمل کنند . 
در راهروی ورودی از المان های رواق در جهت بازی نور و سایه استفاده شده است .در فضای باز این پروژه از آلاچیق های مسقف که دارای تخت سنتی جهت استفاده ی کاربران است استفاده شده است و تلفیق آن با لوور ها و حصیری ها تجلی بخش فرهنگ و تمدن منطقه ی کاشان می باشد .
جهت برقراری ارتباط با کارشناسان مجموعه می توانید با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید :

021-22741235
021-22741394
021-22741396

 
  1. استودیو معاصر با به کارگیر مهندسان متخصص و با تجربه در زمینه معماری منظر و انجام تعداد کثیری از پروژه های مربوط به این حوزه ، آماده ی ارائه ی کلیه ی خدمات مربوط به باغ بام ، بام سبز ، لند اسکیپ و مصنوعات فضای باز است ، در صورت تمایل میتوانید از طریق تماس با ما با شماره های درج شده تماس حاصل فرمایید .
     

مقالات مرتبط :
چوب پلاست چیست ؟
8 ویژگی باور نکردنی چوب پلاست
با این روش ها عمر چوب پلاستتان را ده برابر کنید 

روف گاردن ویژه مجموعه هتل 2

با نظرات خود با همراه شوید

مجموع امتیازات