باغ بام مجتمع مسکونی

مجموع امتیازات

باغ بام پروژه ای خاص و لاکچری در شمال تهران با استفاده از متریال چوب پلاست . برای مشاهده بیشتر به ادامه مطلب مراجعه نمایید .

باغ بام مجتمع مسکونی
باغ بام مجتمع مسکونی
باغ بام مجتمع مسکونی
باغ بام مجتمع مسکونی
باغ بام مجتمع مسکونی

این پروژه واقع در تهران محله دیباجی می باشد . کف سازی این روف گاردن با استفاده از متریال چوب پلاست ، به عنوان متریال ضد آب و مناسب فضای باز استفاده شده است . آلاچیق دوشیب در قسمتی از این روف گاردن طراحی شده است و داخل آن نیمکت هایی جهت نشیمن کاربران پیش بینی شده است . رواق موجود در پروژه در ترکیب با المان لوور نمایی منحصر به فرد را ایجاد کرده است . در بخش دیگری از این باغ بام نیمکت اِل شکل در ترکیب با فلاورباکس جاگذاری شده است تا فضای نشیمنی مضاف بر آلاچیق را پدید آورد . آبنمای چوبی پروژه ، مقابل نیمکت اِل شکل ، جذابیت این مجموعه را چند برابر کرده است . جان پناه ها با استفاده از المان لوور طراحی شده اند تا علاوه بر حفظ حریم بام ، امینت کاربران را نیز تامین نمایند .  

  1. استودیو معاصر با به کارگیر مهندسان متخصص و با تجربه در زمینه معماری منظر و انجام تعداد کثیری از پروژه های مربوط به این حوزه ، آماده ی ارائه ی کلیه ی خدمات مربوط به باغ بام ، بام سبز ، لند اسکیپ و مصنوعات فضای باز است ، در صورت تمایل میتوانید از طریق تماس با ما با شماره های درج شده تماس حاصل فرمایید .
     
     

مقالات مرتبط :
چوب پلاست چیست ؟
8 ویژگی باور نکردنی چوب پلاست
با این روش ها عمر چوب پلاستتان را ده برابر کنید 

باغ بام مجتمع مسکونی

با نظرات خود با همراه شوید

مجموع امتیازات