کاور دور استخر چوب پلاست

لنداسکیپ | ویلا

مجموع امتیازات

لنداسکیپ این ویلا با استفاده از المان های مختلف فضای باز شامل آلاچیق ، پرگولا ، کاور استخر ، کف سازی و ... طراحی شده است و توسط تیم تخصصی معاصر اجرا گردیده است .

لنداسکیپ | ویلا
لنداسکیپ | ویلا
کف سازی موزائیکی
پرگولا چوب پلاست
فلاورباکس چوب پلاست
فلاورباکس چوب پلاست
فلاورباکس چوب پلاست
فلاورباکس چوب پلاست

این پروژه واقع در استان البرز ، کمال شهر می باشد و  شامل طراحی و اجرا پروژه لنداسکیپ ویلای شخصی است . این لنداسکیپ شامل کفسازی ساده و موزائیکی ، فلاورباکس ، پله ، مسیر ، کاوراستخر ، آلاچیق ، پرگولا و ... می باشد . 
کف سازی این پروژه با استفاده از متریال چوب پلاست به صورت پروفیل  و تایل های موزائیک طراحی و اجرا شده است . در بخش مرکزی این پروژه استخری عریض با تلفیق کاوراستخر و فلاورباکس های طولی وجود دارد . بخش دیگری از این پروژه به محل استراحت کاربران فضا اختصاص یافته است که با استفاده از المان پرگولا و نشیمن های چوبی در مجاورت استخر پیش بینی شده است . سنگ های قلوه ای در حاشیه ی کاور استخر به عنوان المان تزئینی فضای سبز استفاده شده است و زیبایی فضا را دو چندان کرده است . 

 

استودیو معاصر با به کارگیر مهندسان متخصص و با تجربه در زمینه معماری منظر و انجام تعداد کثیری از پروژه های مربوط به این حوزه ، آماده ی ارائه ی کلیه ی خدمات مربوط به باغ بام ، بام سبز ، لند اسکیپ و مصنوعات فضای باز است ، در صورت تمایل میتوانید از طریق تماس با ما با شماره های درج شده تماس حاصل فرمایید .

نمونه ی روف گاردن های اجرا شده ی استودیو معاصر را در اینجا مشاهده فرمایید.
نمونه ی روف گاردن های طراحی شده ی استودیو معاصر را در اینجا مشاهده فرمایید.
جهت مشاهده ی کلیپ آلاچیق های اجرا شده کلیک کنید : گالری ویدیو ها .

مقالات مرتبط :
چوب پلاست چیست ؟
8 ویژگی باور نکردنی چوب پلاست
با این روش ها عمر چوب پلاستتان را ده برابر کنید 

با نظرات خود با همراه شوید

مجموع امتیازات