روف گاردن | باغ بام VIP برج لوکس

مجموع امتیازات

روف گاردن پروژه مسکونی وی آی پی در محله هروی تهران طراحی و اجرا شده توسط استودیو معاصر می باشد . این پروژه در بخش های مختلفی اجرا شده است که جهت مشاهده آن می توانید به ادامه مطلب مراجعه کنید .

روف گاردن | باغ بام VIP برج لوکس
روف گاردن | باغ بام VIP برج لوکس
فلاورباکس چوب پلاست - روف گاردن هروی
آلاچیق چهار شیب چوب پلاست - روف گاردن هروی
فلاورباکس چوب پلاست - روف گاردن هروی
فلاورباکس چوب پلاست - روف گاردن هروی
آلاچیق چهار شیب چوب پلاست - روف گاردن هروی

روف گاردن وی آی پی در برج لوکس 

ساخت روف گاردن در برج‌های لوکس به شدت با استقبال معماران و مشتریان روبه‌رو شده است. روف گاردن یا بام سبز علاوه بر ارزش افزوده ساختمان که بعد اقتصادی دارد، با ایجاد فضایی مفید در بام ساختمان، مکانی جذاب و کاربردی را در اختیار ساکنین قرار می‌دهد. به عبارتی به کمک بام سبز می‌توان فضایی سبز و اختصاصی در چند قدمی خود داشت. برگزاری میهمانی‌ها، جلسات ساختمان، رویدادهای جمعی و ... در بام سبز ممکن است. حتی می‌توانید از تیم طراحی بخواهید بخشی از روف گاردن را به شکل آتریوم طراحی کنند.

درباره پروژه

این پروژه‌ی لوکس واقع در تهران، محله هروی است. بام سبز این پروژه به پیشنهاد طراحان استودیو معاصر به‌صورت روف گاردن مدولار طراحی و اجرا شده است و از عناصری نظیر آلاچیق چهار شیب و فلاورباکس در آن به بهترین شکل استفاده شده است. آلاچیق و فلاورباکس های جانمایی شده با متریال چوب پلاست طراحی و ساخته شده‌اند. این متریال به جهت مقاومت بسیار بالا در برابر رطوبت و تغییرات جوی، می‌تواند انتخابی اقتصادی با طول عمر بالا به شمار برود. 

آلاچیق چوب پلاست 

آلاچیق چهار شیب چوب پلاست با کد رنگ 104 در مرکز این پروژه با دو پله در ارتفاع کمی از زمین پیش‌بینی‌شده است. درون آلاچیق نیمکت‌هایی با جنس پلاست وود و تکیه گاهی از جنس المان حصیری قرار گرفته است. در مرکز آلاچیق آتشدان سنگی تعبیه شده است تا گرمایش در فصول سرد را تأمین کند. آلاچیق‌ها علاوه بر ایجاد فضای نشیمن و گردهمایی در بام، فضایی سرپوشیده را به وجود می‌آورند که محل آسایش را برای کاربران فراهم می‌کند.

تایل موزائیک چوب پلاست را با بهترین قیمت و کیفیت از معاصر شاپ به‌صورت آنلاین بخرید 

کفسازی با تایل موزائیک چوب پلاست 

کفسازی این پروژه با استفاده از تایل موزائیک چوب پلاست در دورنگ قهوه‌ای ونگه و قهوه‌ای فندقی انجام شده. یکی از مهم‌ترین نکات در مورد کفسازی و به‌طورکلی طراحی روف گاردن این بام، انتخاب تنها بخشی از بام و تبدیل آن به روف گاردن است. در پروژه‌هایی که بام‌های بزرگ دارند، یا محدودیت بودجه وجود دارد، پیشنهاد می‌شود تنها بخشی از بام را طراحی و اجرا کرد تا ضمن داشتن محیطی دنج و دوست‌داشتنی در هزینه‌های خارج از بودجه صرفه‌جویی کرد
موزاییک‌های چوب پلاست نصبی آسان دارند و با استفاده از زیره‌های پلاستیکی و به‌صورت پازلی در هم چفت می‌شوند. اگر اهل جابه‌جایی یا اهل تنوع هستید، تایل موزاییک چوب پلاست پیشنهاد ویژه‌ای برای شماست، چرا که به‌راحتی می‌توانید موزاییک‌ها را از هم جدا کرده و در جایی دیگر نصب کنید.

 

استودیو معاصر با به کارگیر مهندسان متخصص و با تجربه در زمینه معماری منظر و انجام تعداد کثیری از پروژه های مربوط به این حوزه ، آماده ی ارائه ی کلیه ی خدمات مربوط به باغ بام ، بام سبز ، لند اسکیپ و مصنوعات فضای باز است ، در صورت تمایل میتوانید از طریق تماس با ما با شماره های درج شده تماس حاصل فرمایید.

پروژه های مشابه :

 

با نظرات خود با همراه شوید

مجموع امتیازات