کاور دور استخر از جنس چوب پلاست

کاوراستخر | دماوند

مجموع امتیازات

کاور دور استخر همان‌طور که از نامش پیداست پوششی برای دور استخر است که انتشار آب استخر به اطراف آن را مدیریت می‌کند. طبیعتاً متریال این کاور باید به‌گونه‌ای باشد که در مواجهه‌ی مستقیم با آب و رطوبت دچار آسیب نشود. از آن جایی که ترکیب چوب و آب همیشه زیبایی منحصربه‌فردی به فضا هدیه داده است. خیلی از مشتریان علاقه‌مند به استفاده از چوب به‌عنوان کاور دور استخر هستند.

کاوراستخر | دماوند
کاوراستخر | دماوند
کاوراستخر چوب پلاست
کاوراستخر وود پلاست

چرا از کاور دور استخر استفاده کنیم؟

این پروژه در دماوند واقع شده است و از پروفیل وود پلاست برای کاور دور استخر آن استفاده شده است. همچنین بخشی از حیاط که به‌عنوان نشیمن استفاده می‌شود با استفاده از کف‌پوش چوب پلاست کاور شده است. 
کاور دور استخر همان‌طور که از نامش پیداست پوششی برای دور استخر است که انتشار آب استخر به اطراف آن را مدیریت می‌کند. طبیعتاً متریال این کاور باید به‌گونه‌ای باشد که در مواجهه‌ی مستقیم با آب و رطوبت دچار آسیب نشود. از آن جایی که ترکیب چوب و آب همیشه زیبایی منحصربه‌فردی به فضا هدیه داده است. خیلی از مشتریان علاقه‌مند به استفاده از چوب به‌عنوان کاور دور استخر هستند. اما به دلیل مقاومت پایین چوب و آسیب‌پذیری آن در برابر رطوبت، باید از متریالی استفاده کرد که ضمن شباهت به چوب، عیوب چوب در آن برطرف شده باشد. این متریال چیزی نیست جز چوب پلاست یا پلاست وود.
پروفیل چوب پلاست معاصر در مقاطع مختلف در 5 کد رنگ اصلی تولید و عرضه می‌شود. شما می‌توانید جهت خرید چوب پلاست و اجرای کاور استخر با مشاوران فروش معاصر با شماره‌ی 021-26741235 در ارتباط باشید.

 

استودیو معاصر با به کارگیر مهندسان متخصص و با تجربه در زمینه معماری منظر و انجام تعداد کثیری از پروژه های مربوط به این حوزه ، آماده ی ارائه ی کلیه ی خدمات مربوط به باغ بام ، بام سبز ، لند اسکیپ و مصنوعات فضای باز است ، در صورت تمایل میتوانید از طریق تماس با ما با شماره های درج شده تماس حاصل فرمایید.

پروژه های مشابه :

 

با نظرات خود با همراه شوید

مجموع امتیازات