لنداسکیپ | موسسه عالی آموزش و پژوهش

مجموع امتیازات

لنداسکیپ پروژه موسسه عالی آموزش و پژوهش با استفاده از نیمکت های چوب پلاست و فلز و سطل زباله ی چوب پلاست طراحی شده است . برای مشاهده عکس های بیشتر به ادامه مطلب مراجعه کنید .

لنداسکیپ | موسسه عالی آموزش و پژوهش
لنداسکیپ | موسسه عالی آموزش و پژوهش
نیمکت چوب پلاست و فلز
نیمکت چوب پلاست و فلز
سطل زباله چوب پلاست و فلز

پروژه لنداسکیپ مؤسسه عالی آموزش و پژوهش در محله زعفرانیهٔ شهر تهران واقع شده است. این پروژه شامل طراحی و اجرای نیمکت و سطل زباله چوب پلاست است. استفاده از متریال چوب پلاست در این پروژه، باتوجه‌به خواص ضد رطوبتی این متریال، هوشمندانه بوده است. چوب پلاست یا پلاست وود متریالی مشابه چوب است با این تفاوت که نقاط ضعف چوب را مهار کرده است. مقاومت در برابر تابش مستقیم اشعه خورشید، مقاومت در برابر رطوبت باران و برف، مقاومت در برابر ضربه و خط و خش، کند سوزی فقط چند مورد از ویژگی‌های منحصربه‌فرد چوب پلاست است .

سطل زباله چوب و فلز ارزان و با کیفیت را از معاصر شاپ به‌صورت آنلاین بخرید 

سطل زباله محصولی است که به صورت مداوم نیاز به نظافت دارد. همین ویژگی سبب شده است تا به سمت متریالی برویم که در شست و شوی مداوم آسیب نبیند. نیمکت‌ها نیز به دلیل قرارگیری در محیط عمومی در معرض آسیب‌هایی مثل خط و خش و سوختگی با سیگار و ... هستند. متریال چوب و فلز در مقابل آسیب‌هایی ازاین‌دست مقاومت نسبی را از خود نشان می‌دهد. 

نیمکت چوبی / نیمکت چوب پلاست / خرید آنلاین نیمکت / نیمکت ارزان 

نیمکت چوب و فلز محصول ارزانی نیست اما باتوجه‌به طول عمر زیادش می‌تواند سالیان زیادی برایتان کار کند و به‌نوعی می‌توان گفت مقرون‌به‌صرفه است. همچنین سطل زباله چوب و فلز محصولی زیبا با طول عمر بالاست که می‌توانید در محوطه‌سازیهای پروژه‌های مختلف از آن استفاده کنید. 

نیمکت چوب و فلز را با تخفیف 50 درصد از معاصر شاپ به‌صورت آنلاین بخرید 

 

استودیو معاصر با به‌کارگیری مهندسان متخصص و با تجربه در زمینه معماری منظر و انجام تعداد کثیری از پروژه‌های مربوط به این حوزه، آماده‌ی ارائه‌ی کلیه‌ی خدمات مربوط به باغ بام، بام سبز، لنداسکیپ و مصنوعات فضای باز است، در صورت تمایل می‌توانید از طریق تماس با ما با شماره‌های درج شده تماس حاصل فرمایید.

 

پروژه های مشابه :

 

با نظرات خود با همراه شوید

مجموع امتیازات