آلاچیق چوب پلاستیک

روف گاردن | آلاچیق چوبی

مجموع امتیازات

صاحب این کافه - رستوران با هوشمندی هر چه تمام، درخواست طراحی و اجرای آلاچیق بزرگی بر سطح بام خود را داشت. این آلاچیق زیبای چهار شیب به همراه فلاورباکس های اطراف خود محیطی جذاب و پر طرف‌دار را برای این کافه به وجود آورد و آورده اقتصادی فوق‌العاده‌ای را برای این کسب‌وکار ایجاد کرد.

روف گاردن | آلاچیق چوبی
روف گاردن | آلاچیق چوبی
آلاچیق چوب پلاست
آلاچیق دو شیب چوبی
میز چوب پلاست آلاچیق
آلاچیق در روف گاردن
آلاچیق ترمووود

از بام بدون استفاده پول در بیار

خیلی از صاحبان کسب‌وکار مانند صاحبان کافه و رستوران‌ها با کمبود فضا روبه‌رو هستند. اما از بام بلااستفاده فضای کارشان غافل‌اند. این در حالی است که با هزینه‌ای متوسط می‌توان بام را تبدیل به مکانی مفید و قابل‌استفاده کرد که علاوه بر کسب در آمد از آن می‌تواند مکانی جذاب و متفاوت برای جذب هر چه بیشتر مشتری به‌حساب بیاید.
صاحب این کافه - رستوران با هوشمندی هر چه تمام، درخواست طراحی و اجرای آلاچیق بزرگی بر سطح بام خود را داشت. این آلاچیق زیبای چهار شیب به همراه فلاورباکس های اطراف خود محیطی جذاب و پر طرفدار را برای این کافه به وجود آورد و آورده اقتصادی فوق‌العاده‌ای را برای این کسب‌وکار ایجاد کرد.

آلاچیق چهار شیب چوبی

برای ساخت این آلاچیق از متریال چوب پلاست استفاده کردیم. چرا که این متریال جهت ویژگی‌های خاص خود اعم از ضد آب، ضدضربه، مقاوم به تابش آفتاب و بارش برف‌وباران متریالی مناسب برای فضای باز به‌حساب می‌آید. آلاچیق چهار شیب با ستون‌های حصیری و نیمکت سرتاسری و میز مرکزی‌اش بهترین انتخاب برای قرارهای دست جمعی است. 

 

استودیو معاصر با به کارگیر مهندسان متخصص و با تجربه در زمینه معماری منظر و انجام تعداد کثیری از پروژه های مربوط به این حوزه ، آماده ی ارائه ی کلیه ی خدمات مربوط به باغ بام ، بام سبز ، لند اسکیپ و مصنوعات فضای باز است ، در صورت تمایل میتوانید از طریق تماس با ما با شماره های درج شده تماس حاصل فرمایید.

پروژه های مشابه :

 

با نظرات خود با همراه شوید

مجموع امتیازات