کف سازی | مجتمع مسکونی

مجموع امتیازات

کفسازی پروژه مجتمع مسکونی با استفاده از متریال چوب پلاست با طراحی مدرن انجام گرفته است. برای مشاهده عکس های بیشتر به ادامه مطلب مراجعه فرمایید.

کف سازی | مجتمع مسکونی
کف سازی | مجتمع مسکونی
کفسازی چوب پلاست توسط استودیو طراحی و ساخت معاصر
پروفیل چوب پلاست
فلاورباکس چوب پلاست
کفسازی پلاست وود توسط استودیو طراحی و ساخت معاصر
کفسازی وود پلاست توسط استودیو طراحی و ساخت معاصر

پروژه کفسازی حیاط با استفاده از متریال چوب پلاست

پروژه کفسازی حیاط مجتمع مسکونی زعفرانیه، پروژه‌ای لوکس و متفاوت است که توسط تیم اجرایی استودیو معاصر انجام شده. چوب پلاستیک به‌عنوان متریال اصلی این پروژه در پوشش کفسازی، دیوارپوش و کاور پله به‌کاررفته است. پلاست وود یا چوب پلاست به جهت ویژگی‌های خاصی که داراست می‌تواند به‌راحتی پاسخگوی پروژه‌های فضای باز باشد. مقاومت پروفیل چوب پلاستیک در مقابل بارش برف‌وباران و تابش مستقیم آفتاب آن را تبدیل به محصولی منحصربه‌فرد برای طراحی لنداسکیپ و روف گاردن کرده است.
حیاط مجتمع‌های مسکونی عموماً مکان‌های پر ترددی هستند و لازم است متریالی در آن استفاده شود که طول عمر و دوام خوبی داشته باشد. چوب پلاستیک یکی از بهترین و هوشمندانه‌ترین انتخاب‌ها برای مکان‌های پرتردد است.
حتی می‌توانید قسمت رمپ و پارکینگ را با استفاده از متریال چوب پلاست پوشش دهید. کافی است از چوب پلاست فوق سنگین خانواده دک، مانند دک 7 سانت فوق سنگین، دک 10 سانت فوق سنگین، دک 15 سانت فوق سنگین و دک 14.5 سانت فوق سنگین استفاده کنید.

استودیو معاصر با به‌کارگیری مهندسان متخصص و با تجربه در زمینه معماری منظر و انجام تعداد کثیری از پروژه‌های مربوط به این حوزه، آماده‌ی ارائه‌ی کلیه‌ی خدمات مربوط به باغ بام، بام سبز، لنداسکیپ و مصنوعات فضای باز است، در صورت تمایل می‌توانید از طریق تماس با ما با شماره‌های درج شده تماس حاصل فرمایید.

 

پروژه های مشابه :

 

با نظرات خود با همراه شوید

مجموع امتیازات