نیمکت تتیس

مجموع امتیازات

نیمکت چوب و فلز معاصر جهت استفاده در روف گاردن (باغ بام)، لنداسکیپ (محوطه‌سازی)، تراس، بالکن و طراحی داخلی طراحی گردیده است. این نیمکت در اندازه‌های متنوع و با استفاده از متریال چوب تولید شده است.

نیمکت تتیس
نیمکت تتیس
نیمکت چوب و فلز تتیس - محصولی از استودیو معاصر و هلدینگ کینگوود

برای خرید نیمکت به چه نکاتی توجه کنیم؟

یکی از مهم‌ترین نکاتی که هنگام خرید نیمکت باید به آن توجه کنیم رعایت اصول ارگونومی در طراحی و اجرای نیمکت می‌باشد چرا که این محصول به طور مستقیم با انسان و رفتار بدنی انسان ارتباط دارد و عدم توجه به نکات ظریف در طراحی آن می‌تواند آن را تبدیل به محصولی بلااستفاده کند که روی پا ایستادن را به نشستن روی آن ترجیح دهید.
نیمکت‌ها یکی از عناصری هستند که در سطوح مختلف زندگی انسان ایفای نقش می‌کنند که یکی از مرسوم‌ترین آنها مبلمان شهری است.

مطمئناً بارها برایتان پیش‌آمده است که در گذرگاه‌های شهری نیاز به مکانی برای نشستن داشته‌اید یا در پارک‌ها بارها روی نیمکت‌هایی با جنس‌های مختلف از جمله نیمکت‌های آهنی، چوبی، سنگی و ... نشسته‌اید. 
اما کدام نیمکت از همه راحت‌تر بوده است؟ کدام نیمکت در زمستان و تابستان قابلیت نشستن داشته است؟ کدام نیمکت برای ساعاتی طولانی نشستن مناسب بوده است؟

انواع نیمکت چوب و فلز را از معاصر شاپ به‌صورت آنلاین بخرید 

 چرا نیمکت چوبی بخریم؟

نیمکت چوب و فلز معاصر محصولی بادوام برای استفاده در طراحی‌های خارجی است. استفاده از متریال ترمووود در قسمت نشیمن و تکیه‌گاه این محصول به چند دلیل صورت‌گرفته است که به شرح زیر است:

استفاده از قوطی آهن با رنگ کوره‌ای به‌عنوان استراکچر این محصول به دلیل مقاومت بالا در برابر رطوبت باران و برف و تابش اشعه خورشید بوده است. 

نیمکت چوب و فلز | نیمکت چوبی | خرید آنلاین نیمکت چوب و فلز | قیمت نیمکت چوب و فلز

قیمت نیمکت چوب و فلز به نسبت مقاومت و طول عمر بالای آن نسبتاً مناسب است. هرچند در کل می‌توان گفت این محصول جزو کالاهای لاکچری محسوب می‌شود اما با مقایسه مزایای این محصول و طول عمر آن به ارزش این سرمایه‌گذاری پی خواهید برد.

انواع محصولات فضای باز را از معاصر شاپ به‌صورت آنلاین بخرید 

خرید آنلاین نیمکت چوب و فلز

شما می‌توانید انواع نیمکت چوب و فلز را از فروشگاه اینترنتی معاصر شاپ با قیمت مناسب تهیه کنید. همچنین می‌توانید کلیه محصولات حوزه لنداسکیپ، روف گاردن، فضای باز و معماری را به‌صورت آنلاین از این فروشگاه تهیه کنید.

 

اطلاعات محصول
نیمکت تتیس | tethys bench
نام محصول
ارتفاع
عرض
طول
ابعاد محصول
0.46 m 
0.45 m
1.60 m
روف گاردن / لنداسکیپ / تراس / بالکن / محوطه سازی  / داخلی
کاربرد محصول

 

جهت مشاوره و خرید می توانید با شماره های دفتر مرکزی معاصر تماس حاصل فرمایید :
021-26741376 | 021-26741235
نیمکت تتیس

با نظرات خود با همراه شوید

مجموع امتیازات