خانه حیوانات | هپی

مجموع امتیازات

گرین وال های طراحی شده توسط تیم طراحی تخصصی معاصر جهت استفاده در لنداسکیپ ، روف گاردن و طراحی داخلی است .

خانه حیوانات | هپی
خانه حیوانات | هپی
خانه سگ چوب و فلز هپی - ترمووود و فلز

همه چیز درباره خانه سگ

استودیو طراحی و ساخت معاصر با پشتوانه دانش و تجربه بسیار اقدام به طراحی و تولید مبلمان فضای‌باز کرده است. یکی از عناصر مرسوم در مبلمان فضای باز لانه حیوانات از جمله خانه سگ و گربه است. لانه سگ های معاصر ویژه نژاد های مختلف طراحی گردیده است.

یکی از دغدغه‌های اصلی صاحبان حیواناتی مانند سگ و گربه، مکانی مناسب برای نگهداری این موجودات دوست‌داشتنی است. هرچند در محیط‌های داخلی می‌توان راحت‌تر مکان مناسبی برای زندگی حیوانات ایجاد کرد اما ایجاد مکان مناسب برای حیوانات در خارج از منزل و مکان‌هایی مانند باغ و حیاط کار ساده‌ای نیست. 

خانه حیوان محصولی است که باید با هوشمندی و دقت فراوان آن را انتخاب کرد چرا که باید فاکتور های لازم جهت زندگی یک حیوان در فضای باز را داشته باشد. از طراحی ارگونومی و استاندارد تا متریال مناسب نکاتی هستند که باید به آن توجه کنیم. 
لانه سگ معاصر، مطابق اصول استاندارد طراحی شده است تا سگ یا گربه بتوانند به‌راحتی در آن زندگی کنند و متریال آن به‌گونه‌ای انتخاب شده است تا حیوان در مقابل عوامل جوی مانند بارش باران و برف و اشعه مستقیم خورشید درامان باشد و علاوه‌برآن نظافت و نگهداری آن نیز آسان باشد. 
خانه سگ چوب و فلز معاصر

متریال ترمووود در ساخت خانه سگ 

متریال ترمووود به‌واسطه ویژگی‌های متفاوتش یکی از بهترین و هوشمندانه‌ترین انتخاب‌ها برای ساخت خانه سگ محسوب می‌شود. چند مورد از مهم‌ترین ویژگی‌های این محصول را که در انتخاب آن به‌عنوان متریال فضای باز استفاده می‌شود اشاره می‌کنیم. 

ابعاد مناسب خانه سگ 

لانه سگ‌های معاصر در ابعادی طراحی شده‌اند که پاسخگوی نیاز سگ‌هایی با ابعاد کوچک تا بزرگ باشند. 
نژادهایی که می‌توانند از خانه سگ‌های معاصر استفاده‌کننده شامل: 

خرید آنلاین لانه سگ 

اگر به دنبال فروشگاهی معتبر برای خرید لانه سگ هستید، فروشگاه اینترنتی معاصر یکی از بهترین‌های این عرصه است. شما می‌توانید با مشاوره رایگان کارشناسان ابتدا لانه سگ مناسب حیوان خود را انتخاب کرده و سپس سفارش دهید. 

 

اطلاعات محصول
خانه حیوانات هپی | happy animal house
نام محصول
ارتفاع
عرض
طول
ابعاد محصول
0.75 m 
0.55 m
1.00 m
خارجی  / داخلی
کاربرد محصول


 

جهت مشاوره و خرید می توانید با شماره های دفتر مرکزی معاصر تماس حاصل فرمایید :
021-26741376 | 021-26741235
خانه حیوانات | هپی

با نظرات خود با همراه شوید

مجموع امتیازات