فلاور باکس | پاپیتال

مجموع امتیازات

فلاورباکس معاصر ، گلدانی جهت قرار دادن گل و گیاه است که با استفاده از متریال چوب و فلز طراحی و تولید گردیده است .

فلاور باکس | پاپیتال
فلاور باکس | پاپیتال
فلاور باکس لابی پاپیتال
فلاور باکس لابی پاپیتال

فلاورباکس چیست؟

فلاورباکس (flowerbox) نوعی محفظه است که انواع گل‌وگیاه در آن کاشته می‌شود و در روف گاردن، لنداسکیپ، تراس، پاسیو و طراحی داخلی کاربردهای فراوان دارد. 
فلاورباکس های در ابعاد و اندازه‌های مختلف با متریال های مختلف طراحی و تولید می‌شوند اما یکی از بهترین انواع آن، فلاورباکس چوب و فلز است که علاوه بر زیبایی بصری مقاومت و دوام لازم در برابر شرایط جوی را دارد. 
یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های فلاورباکس ها حل مشکل نداشتن باغچه است با این تفاوت که رطوبت خاک باغچه می‌تواند به بام ساختمان یا پی ساختمان آسیب وارد کند. درحالی‌که فلاورباکس به جهت نوع طراحی‌اش پس آب گیاه را در سینی زیرش جمع می‌کند و از پخش شدن آن جلوگیری می‌کند. 

فلاورباکس ها معمولاً دو نوع دارند:

فلاورباکس پرتابل: این فلاورباکس ها قبل جابه‌جایی و حمل‌اند و برای روف گاردن های مدولار و پرتابل یا تراس و بالکن و محیط‌های داخلی که نیاز به تغییر دکوراسیون دارند انتخابی هوشمندانه به‌حساب می‌آید. 
فلاورباکس ثابت: این فلاورباکس ها به‌وسیله آهن‌کشی یا مصالح بنایی در باغ بام یا محوطه‌سازی یا فضای داخلی به‌صورت ثابت نصب می‌شوند. 

فلاورباکس چوب و فلز معاصر یکی از بهترین و هوشمندانه‌ترین گزینه‌ها برای طراحی فضای سبز، محوطه‌سازی و روف گاردن است. 
این محصول به جهت مقاومت خود در برابر رطوبت باران و برف، تابش اشعه خورشید و طول عمر و دوام بالا می‌تواند به‌راحتی در طراحی فضای باز به کار رود و سالیان سال با کیفیت بالا برایتان کار کند. 
مقایسه فلاورباکس چوب پلاست و فلاورباکس ترمووود

فلاورباکس چوب پلاست بهتر است یا فلاورباکس ترمووود؟

این سؤال را بسیاری از افراد می‌پرسند و اکثراً به پاسخ مشخصی نمی‌رسند. در این بخش به طور صریح به این سؤال پاسخ می‌دهیم.
واقعیت این است که بدترین و بهترینی وجود ندارد و همه چیز بستگی به انتخاب شما دارد، ویژگی‌های این دو محصول یعنی چوب پلاست و ترمووود متفاوت است، و این شما هستید که انتخاب می‌کنید کدام ویژگی برایتان مناسب‌تر است. 


فلاورباکس چوب پلاست:

فلاورباکس ترمووود:

انواع تری باکس و فلاورباکس را از معاصر شاپ به‌صورت آنلاین بخرید 

قیمت فلاورباکس چوبی

یکی از اصلی‌ترین معیارهای مشتریان برای تهیه فلاورباکس چوبی قیمت آن است. فلاورباکس ها با ابعاد مختلف قیمت‌های مختلفی دارند. میزان چوب استفاده شده در کاور آن و زیرسازی و شاسی‌کشی فلزی تأثیر اساسی بر قیمت‌گذاری این محصول دارد. ضمن اینکه چوب ترمو به سبب سبک بودنش نیازی به زیرسازی فلزی سنگین ندارد و همین امر موجب کاهش هزینه و دستیابی به قیمت اقتصادی می‌شود.

خرید اینترنتی فلاورباکس

فروشگاه اینترنتی معاصر شاپ یکی از معتبرترین فروشگاه‌های محصولات چوب و فلز می‌باشد. شما می‌توانید فلاورباکس دلخواهتان را با ارزان‌ترین قیمت از این سایت سفارش دهید و در کمتر از یک هفته تحویل بگیرید. 

 

اطلاعات محصول
فلاورباکس پاپیتال | papital flowerbox
نام محصول
ارتفاع
عرض
طول
ابعاد محصول
0.75 m 
0.35 m
0.80 m
روف گاردن / لنداسکیپ / تراس / بالکن / محوطه سازی  / داخلی
کاربرد محصول

 

جهت مشاوره و خرید می توانید با شماره های دفتر مرکزی معاصر تماس حاصل فرمایید :
021-26741376
021-26741235
فلاور باکس | پاپیتال

با نظرات خود با همراه شوید

مجموع امتیازات