مقالات

مجموعه مقالات استودیو معاصر، شامل چند گروه از مقالات حوزه عمومی خصوصی معماری و معماری منظر است . این مجموعه مقالات با هدف افزایش دانش عمومی در زمینه طراحی، دیزاین، اجرا و ساخت ، متریال ها، معماری و نوشته شده است .   

در پی پرسش های فراوانی که درباره نصب و اجرا چمن مصنوعی از ما داشته اید ، بر آن شدیم تا آموزش جامع و کاملی را برایتان آماده کنیم تا بدون نیاز به نصاب بتوانید چمن مصنوعی خود را نصب کنید .

چمن مصنوعی یکی از متریال های پرطرفدار روف گاردن و باغ بام است . در این مقاله به بررسی موارد استفاده از چمن مصنوعی تزئینی در روف گاردن ها می پردازیم .

چمن مصنوعی یکی از متریال های پرطرفدار محوطه سازی است . در این مقاله به بررسی موارد استفاده از چمن مصنوعی در لنداسکیپ می پردازیم .

چمن مصنوعی بر خلاف چمن های طبیعی نیاز به نگهداری مستمر ندارد اما این به این معنا نیست که به هیچ نوع نگهداری ای احتیاج ندارد . در این مقاله راهکار هایی برای طولانی تر شدن عمر چمن مصنوعی تان پیشنهاد کرده ایم .

چمن مصنوعی به عنوان کفپوش های فضای سبز ، محیط تراس و بعضا کفپوش فضا های داخلی بایستی به گونه ای باشد که آسیبی به حیوانات نرساند .

چمن مصنوعی ، یکی از محبوب ترین کفپوش ها برای مهدکودک ها ، زمین های بازی و مدارس است . اما چمن مصنوعی مناسب بازی کودکان بایستی ویژگی های خاصی را دارا باشد .

چمن مصنوعی محصولی زیبا و همیشه سبز است که در صورت بارش برف و باران از بین نمی رود و همچنان زیبایی خود را حفظ می کند .

استودیو معاصر ، به پشتوانه سالها فعالیت در حوزه لنداسکیپ و معماری منظر ، با همراهی تیمی حرفه ای می تواند شما را در امر مشاوره و خرید چمن مصنوعی یاری نماید .

 در این مقاله قصد داریم تا متفاوت‌ تر از پیش به بحث چمن مصنوعی بپردازیم . معاصر یکی از مراکز فروش متریال حوزه معماری منظر  است و به دوستداران این محصول امکان این را می‌دهد تا با انواع چمن مصنوعی و کاربردهای آن آشنا شوند.

یک محقق در حوزه چمن‌های مصنوعی و کف‌پوش‌های ورزشی در هشت محور به قیاس چمن‌های طبیعی و مصنوعی نسبت به یکدیگر و بررسی وضعیت فعالیت ورزشکاران در هر یک از این دو محیط پرداخت.

با نظرات خود با همراه شوید