کاربرد سنگ قلوه‌ای در لنداسکیپ و روف گاردن

سنگ رودخانه‌ای یا سنگ قلوه‌ای در سایزها و رنگ‌های متفاوتی تولید و عرضه می‌شود. این تنوع رنگ و اندازه کاربردهای بسیاری را برای این متریال جذاب به وجود آورده است. 
از بزرگ‌ترین سایزهای آن در ساخت جداره‌ها، دیوارها، مبلمان‌های فضای باز و کاربردهای سازه‌ای استفاده می‌شود و از سایزهای کوچک‌تر در موارد تزئینی و کاربردی لنداسکیپ و روف گاردن استفاده می‌گردد. موارد استفاده از سنگ قلوه‌ای در لنداسکیپ را در قالب چند عکس توضیح خواهیم داد. پس با استودیو معاصر همراه باشید.

کاربرد های سنگ قلوه‌ای در لنداسکیپ

سنگ قلوه‌ای در کفسازی

سنگ‌های درشت قلوه‌ای در رنگ‌های مختلف به‌عنوان کف‌پوش مسیر در  لنداسکیپ استفاده می‌شوند. سنگ‌های رودخانه‌ای طول عمر زیادی دارند و در مقابل برف، باران، آفتاب شدید، ترددهای زیاد و ... بسیار مقاوم‌اند. همین ویژگی‌هاست که آنها را برای استفاده در فضاها خارجی محبوب می‌کند. در قسمت جداره باغچه نیز سنگ‌هایی با سایز کوچک‌تر را می‌توان استفاده کرد که مطابق ویژگی‌هایی که پیش‌تر بیان کردیم، فضایی طبیعی، گرم و دوست‌داشتنی را ایجاد می کند. 

سنگ قلوه ای ارزان را از معاصر شاپ به‌صورت آنلاین بخرید 

سنگ قلوه‌ای و چمن مصنوعی

ترکیب سنگ قلوه‌ای و چمن مصنوعی ترکیبی مدرن و بی‌نظیر است. این سه متریال فوق‌العاده در کنار هم منظره‌ای زیبا، حرفه‌ای و کاربردی را خلق می‌کنند. لنداسکیپ ها هر چه طبیعی‌تر طراحی شوند بیشتر به رسالت اصلی‌شان نزدیک می‌شوند. به همین جهت است که متریال‌هایی از جنس طبیعت مانند سنگ، چوب و چمن می‌تواند جلوه‌ای خارق‌العاده را خلق کند.  
ترکیب سنگ قلوه ای و چمن مصنوعی
 

چمن مصنوعی ارزان را از معاصر شاپ به‌صورت آنلاین بخرید 

سنگ قلوه‌ای و ترمووود

ترمووود های باکیفیت با فرایندهای اصلاحی که بر روی آن‌ها انجام شده به‌خوبی می‌توانند در برابر باران، برف و تابش نور خورشید عمل کنند. همچنین اگر از طرف‌داران معماری سبز باشید چوب پلاست نیز می‌تواند محصولی زیبا و جایگزین چوب باشد. 
یکی از هوشمندانه ترین متریال هایی که می‌توانید برای دیزاین فضای سبز خود چه روف گاردن باشد چه تراس کوچک استفاده کنید، تایل موزائیک است . تایل های موزائیک معاصر شامل تایل موزائیک چوب پلاست، تایل موزائیک ترمووود، تایل موزائیک چمن مصنوعی است. 
ترکیب سنگ قلوه ای و ترمووود

با کیفیت ترین تایل موزائیک ترمووود را از معاصر شاپ به‌صورت آنلاین بخرید 

سنگ قلوه‌ای و اسلب بتنی 

اگر می‌خواهید لنداسکیپی مدرن و خاص داشته باشید ترکیب اسلب های بتنی و سنگ قلوه‌ای را امتحان کنید. این ترکیب مدرن علاوه بر زیبایی بصری و جلوه منحصر به فردش، مقاومت و طول عمر بسیار بالایی دارد. البته باید توجه داشت این ترکیب وزن بالایی دارد و بهتر است در روف گاردن ها اجرا نشود. 

سنگ گابیون

گابیون ها یکی از بیشترین مصارف سنگ قلوه‌ای را به خودشان اختصاص می‌دهند. گابیون ها خودشان به‌تنهایی کاربردهای زیادی دارند که پیشنهاد می‌کنیم جهت مطالعه آن به مقاله همه چیز درباره گابیون مراجعه نمایید . گابیون ها عموماً شامل یک توری فلزی و پرکننده اند . سنگ قلوه‌ای سفید یکی از محبوب‌ترین پرکننده های گابیون است که به عنوان نیمکت، جداره، باربیکیو، آتشدان و ... از آن استفاده می‌شود.

کاربرد های سنگ قلوه ای در لنداسکیپ

 

جهت مشاوره و خرید می توانید با شماره های دفتر مرکزی معاصر تماس حاصل فرمایید :
021-26741376 | 021-26741235

با نظرات خود با همراه شوید

مجموع امتیازات