شانزده روف گاردن الهام بخش

شما می توانید روف گاردنی به سبک اسکاندیناوی با دیوار های حصیری داشته باشید که فضایی متفاوت و جذاب را برایتان به ارمغان بیاورد .اگر بامی بزرگ در اختیار دارید یا دیدتان به منظره اطراف محدود است و یا اگر فضای کوچک باغ مانندی را نیاز دارید که گیاهان مورد علاقه تان را در آن بکارید این پیشنهاد مخصوص شماست .
اگر به دنبال فضایی برای ریلکسیشن هستید می توانید با خرید گلدان ها و فلاورباکس های جذاب این فضا را با هزینه ای اندک برای خودتان خلق کنید. همچنین میتوانید با کمک گرفتن از متخصصان و مجریان حرفه ای معاصر ، استخر ، حوض و تجهیزات مورد نیاز آن را در روف گاردن خود ایجاد نمایید و از آفتاب گرفتن کنار استخر در بام خانه ی خود لذت ببرید .در این مقاله شانزده روف گاردن الهام بخش و دوست داشتنی را بریتان گرد آوری کرده ایم تا از آن ایده بگیرید .

روف گاردنی ساده ، ارزان و زیبا . این روف گاردن پرتابل با فلاورباکس های چوبی چرخ دار بهترین انتخاب برای کسانیست که به تغییر چیدمان علاقه دارند ، می توانید در فصول مختلف جای فلاروباکس ها را جا به جا کنید و یا حتی بعد از نقل مکان آن ها را به مکان جدید منتقل کنید . فلاورباکس های طولی به عنوان جان پناه علاوه بر حفظ حریم بام به زیبایی و جذابیت فضا نیز اضافه کرده است . نیمکت زیبایی در وسط روف گاردن تعبیه شده است تا مکانی برای نشیمن کاربران را پدید آورد . 

این بام سبز دوست داشتنی با کف سازی سفید و گلدان های زیادش یکی از محبوب ترین روف گاردن هاییست که هر کسی مایل است در خانه اش بسازد . فلاور باکس های عرض در حاشیه دیوار همراه را گلدان های درختچه و گیاهان همیشه سبز نمایی زنده و پویا را پدید آورده است . 

روف گاردنی به شکل مزرعه ، این روف گاردن به صورت حرفه ای با طراحی مدولار آماده شده است تا انواع گیاهان در آن کاشت و برداشت شود . 

این روف گاردن زیبا با کف سازی ترمووود و به سبک روف گاردن متمرکز طراحی شده است ، گل و گیاهان به شکلی سازمان دهی شده در آن قرار گرفته اند و فضایی خاص و جذاب را پدید آورده اند . 


روف گاردن ها بر خلاف باور عوام نیازی به تجمل و هزینه های گزاف ندارند . این روف گاردن با چند صندلی چوبی ، کف سازی ترمووود و گلدان های جذاب و دوست داشتنی اش فضایی خاص و ویژه را برای کاربرانش خلق کرده است . 

مبلمان های فضای باز یا مبلمان باغی انتخابی هوشمندانه برای روف گاردن ها هستند . در حاشیه این روف گاردن گلدان های جذاب و زیبا با قابلیت جا به جایی تعبیه شده اند.

این روف گاردن ویژگی های منحصر به فردی دارد ، استفاده حد اکثری از گیاهان و مجسمه های سنگی فضا را مانند باغی کوچک جلوه میدهد . در قسمت شمالی بام آلاچیقی گرم و دلنشین طراحی شده است که فضایی متفاوت را برای کاربران بام رقم می زند . 

کاربرد پرگولا ها در روف گاردن بی بدیل است . دو پرگولا با ترکیب گیاهان سایه انداز و گلدان های متعدد در جای جای بام فضایی فوق العاده را به وجود آورده است . 

این بام ترکیب زیبایی از متریال های مناسب باغ بام است ، آجر هایی به رنگ مشکی در قسمت باغچه و کفسازی ترمووود با ترکیبی از فلز مشکی در چراغ های روشنی به خوبی عمل کرده است . فلاور باکس های چوبی در باغچه نیز توانسته اند نمایی دوست داشتنی را خلق کنند . 

این بام سبز مدرن و زیبا با استفاده از طراحی مدولار خود و گیاهان مناسب روف گاردن توانسته است نمایی فوق العاده را در این ساختمان به وجود آورد. 

ترکیبی فوق العاده از متریال های فضای سبز ، گلدان های بتنی ، نیمکت های ترموود ، لوور های چوبی و چمن مصنوعی لکه ای ، این طراحی کامل و بی نقص اگر حرفه ای و درست اجرا شود می تواند بهترین فضا را بام شما به وجود آورد . 


روف گاردنی ساده و ارزان ، کف سازی ترمو چوب ، گلدان های خوش رنگ سفالی و مبلمان های فضای سبز . 

روف گاردنی به شکل مزرعه ، این روف گاردن به صورت حرفه ای با طراحی مدولار آماده شده است تا انواع گیاهان در آن کاشت و برداشت شود . 

روف گاردن ها بر خلاف باور عوام نیازی به تجمل و هزینه های گزاف ندارند . این روف گاردن با چند صندلی چوبی ، کف سازی ترمووود و گلدان های جذاب و دوست داشتنی اش فضایی خاص و ویژه را برای کاربرانش خلق کرده است . 

این روف گاردن زیبا با کف سازی موزاییکی  و گلدان های جذاب و متراکم در حاشیه ها به علاوه مبلمان های فضای باز چوبی جلوه ای زیبا و جذاب را پدید آورده است . 
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
تهیه شده در تحریریه استودیو معاصر 

با نظرات خود با همراه شوید

مجموع امتیازات