استفاده از چمن مصنوعی در دکوراسیون داخلی

چمن مصنوعی متریالی جذاب است که تمامی ویژگی های چمن طبیعی را داراست با این تفاوت که نیازی به نگهداری مداوم ندارد ، پرتابل است و نصب آن زمان کمی نیاز دارد . اکثرا دیده ایم از چمن مصنوعی در فضای خارجی استفاده می کنند در حالی که در سال های اخیر استفاده از این متریال کاربردی در فضاهای داخلی رواج یافته است . امروز چند مورد از کاربرد های چمن مصنوعی در فضا های داخلی را مرور می کنیم . با معاصر همراه باشید . 

1)دیوار سبز : دیوار های سبز طبیعی علارغم  زیبایی و القای شادابی به فضای داخلی نیازمند نگهداری مداوم و تجهیزات لازم برای نگهداری هستند در حالی که چمن های مصنوعی می توانند به عنوان پوشش دیوار قرار بگیرند و با ایجاد زیبایی لازم در فضای داخلی مشکلات نگهداری را نیز مرتفع سازند . 


2)پوشش کف : استفاده از چمن های مصنوعی در کفسازی فضاهای داخلی به صورت ترکیبی ، ترند این روز های دکوراسیون داخلی است . چرا که علاوه بر زیبایی ، پیوند محکمی با طبیعت سبز است بدون آنکه نگران از بین رفتن آن باشیم . 


3) استفاده در وسایل و اکسسوری های داخلی : این ایده ایست که در عین عجیب بودن ، زیبایی خارق العاده ای را به فضای داخلی القا می کند . وسایلی با پوشش سبز و پیوند خورده با طبیعت . ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
تهیه شده در : تحریریه استودیو معاصر

 

با نظرات خود با همراه شوید

مجموع امتیازات