یشمی ، جریان انرژی طبیعت در دکوراسیون

با سلام و درود به همراهان عزیز و همیشگی استودیو معاصر ، در این بخش از رنگ شناسی معاصر به بررسی رنگ یشمی در دکوراسیون داخلی اتاق نشیمن و اتاق غذا خوری میپردازیم ، همانطور که میدانید رنگ سبز یکی از پر طرفدار ترین رنگ ها برای طراحی و دکوراسیون محسوب میشود ، پس اگر شما نیز یکی از طرفداران این رنگ فوق العاده هستید تا پایان این بخش با ما همراه باشید .
سبز یشمی از گستره ی متنوع رنگ سبز ،  از جمله رنگ هایی است که متناسب با کاربری فضا به دکوراسیون داخلی شور و نشاط یا ثبات و آرامش  خاصی می بخشد و شما می توانید برای طراحی دکوراسیون داخلی فضا های مدرن و کلاسیک از این رنگ زیبا و خاص استفاده کنید
.
یقینا میدانید مهم ترین مکان هایی که افراد پس از ورود به منزل شما با آن مواجه می‌شوند ابتدا  اتاق نشیمن و سپس اتاق غذاخوری است. همین یک جمله کافی است تا به نحوه چیدمان این فضا ها توجه ویژه‌ای شود. امروزه ترویج زندگی آپارتمانی، سبب شده تا اغلب مردم از طبیعت فاصله بگیرند. یکی از بهترین راه‌هایی که می‌توانید لحظاتی را دور از هیاهوی زندگی شهری سپری کنید ، پیوند رنگ سبز یشمی  با فضای نشیمن و غذا خوری است  که نشاط  و شادابی طبیعت را همراه دارد .
استفاده از رنگ سبز تیره و رنگ های مکمل مانند زرشکی ، شکلاتی ، طلایی ، خاکستری و ...در بخشی از دیوار ها ، پرده ها ، وسایل و اکسسوری ها تعادل رنگی فضا را حفظ میکند و توام با جلوه ای از طبیعت و سرزندگی ، انرژی را در سرتاسر فضای نشیمن یا غذا خوری به جریان در می آورد .
عموما استفاده ی مطلق از رنگها پس از مدتی موجب دلزدگی میشود ، پس توصیه ی استودیو معاصر به شما استفاده از مکمل های رنگی در دکوراسیون است که نه تنها فضا را جذاب و شاداب جلوه میدهد بلکه کمک میکند تا بتوانید از رنگ های بیشتری در دکوراسیون خود استفاده کنید .
در این بخش نمونه هایی از طراحی داخلی اتاق نشیمن و اتاق غذا خوری  با رنگ سبز را برایتان آماده کرده ایم که میتوانید از ترکیبات رنگ ها الهام بگیرید .

در رنگ شناسی هفته های آینده به بررسی کاربرد و ویژگی های این رنگ در سایر فضا ها خواهیم پرداخت .

استودیو معاصر ، با به کار گیری مهندسان متخصص و با تجربه در زمینه طراحی فضا های داخلی ، آماده ی ارائه ی کلیه ی خدمات در این حوزه میباشد ، در صورت تمایل میتوانید از طریق تماس با ما ، با شماره های درج شده تماس حاصل فرمایید .

 

با نظرات خود با همراه شوید

مجموع امتیازات