سفید و مشکی ، ترکیب مدرن دکوراسیون داخلی

با سلام و درود خدمت همراهان عزیز استودیو معاصر ، در رنگ شناسی هفته ی گذشته به کاربرد های رنگ زرد و سرمه ای در دکوراسیون داخلی پرداخیتم ، در این بخش به تاثیرات اعجاب انگیز رنگ سیاه و سفید در دکوراسیون داخلی منزل میپردازیم .
دکوراسیون منزل سفید و مشکی اگر نگویم بهترین و ساده ترین تم طراحی در دکوراسیون داخلی است، حتما یکی از بهترین هاست. اگر تجربه تزیین دکوراسیون و چیدمان محل یا اتاقی را داشته باشید حتما می دانید که تزیین دکوراسیون خانه مشکلات خاص خودش را دارد. انتخاب رنگ و لوازم خانه معمولا سخت ترین تصمیماتی هستند که باید گرفته شوند. در این بین همانطور که پیش تر گفتم، ترکیب رنگی سفید و مشکی در کنار لوازم چوبی راه حلی آسان و در عین حال امروزی و شیک پیش روی ما قرار می دهد.
استفاده از دو رنگ سیاه و سفید در دکوراسیون منزل، علاوه بر ایجاد فضایی لاکچری و مدرن ، محیطی آرامش بخش و با انرژی متوسط شکل می دهد، چنین فضا هایی را معمولا مینیمال می نامند ولی می توان آن ها را به نوعی لوکس و کلاسیک نیز تشبیه کرد، از آن جهت که شفافیت سیاه و سفید و به کار گیری تک رنگ در قسمت های مختلف، حسی تجملی و درخشان را به وجود می آورد.

استودیو معاصر ، با به کار گیری مهندسان متخصص و با تجربه در زمینه طراحی فضا های داخلی ، آماده ی ارائه ی کلیه ی خدمات در این حوزه میباشد ، در صورت تمایل میتوانید از طریق تماس با ما ، با شماره های درج شده تماس حاصل فرمایید .

با نظرات خود با همراه شوید

مجموع امتیازات