سرمه ای و زرد

با سلام و درود خدمت همراهان عزیز استودیو معاصر ، در این بخش از مبحث رنگ شناسی به بررسی ترکیب دو رنگ فوق العاده ی سرمه ای  و زرد میپردازیم که اخیرا استفاده از آن در دکوراسیون طرفداران زیادی پیدا کرده است . 

سرمه ای رنگی شیک و قاطعانه است که نگاه به آن اصالت، جدیت، قدرت و ثبات را به بیننده القا می کند. تصور کنید که در فضایی با دکوراسیونی که یک یا چند وسیله آن به رنگ سرمه ای است قرار دارید؛ قطعا می توانید حتی با فکر کردن به آن، میزان اطمینان و اصالت فضا را به خوبی احساس کنید، این طور نیست؟

در مقابل زرد ، رنگی گرم و شاد است و نور را به خوبی منعکس می کند. همین دو ویژگی کفایت می کند تا ما رنگ سرمه ای مغرور و سرد را در کنار زرد قرار دهیم. البته رنگ زرد، حتی اگر به میزان اندک در یک فضا استفاده شود بسیار به چشم می آید بنابراین بهتر است در استفاده از آن خسیس باشیم. با این اوصاف بهتر است در کنار فرش سرمه ای منزل، یکی از کاناپه ها زرد  و گلدان و آباژور و قاب عکس ها از ترکیب این دو رنگ باشند.

استودیو معاصر ، با به کار گیری مهندسان متخصص و با تجربه در زمینه طراحی فضا های داخلی ، آماده ی ارائه ی کلیه ی خدمات در این حوزه میباشد ، در صورت تمایل میتوانید از طریق تماس با ما ، با شماره های درج شده تماس حاصل فرمایید .

با نظرات خود با همراه شوید

مجموع امتیازات