رنگ سال ، صورتی کم رنگ

امروزه استفاده از رنگ صورتی در دکوراسیون خانه‌ها تنوع بسیار زیادی پیدا کرده است. در این مطلب با ما همراه باشید تا نوع زیبا و لطیفی از رنگ صورتی را برای دکوراسیون خانه شما معرفی کنیم که در سالیان بسیار دور، شهرت و کاربرد زیادی داشته است؛ به همین دلیل هم به نام صورتی هزاره شهرت دارد.
معمولاً بسیاری افراد این رنگ را با رنگی که در اسباب‌بازی‌های بچه‌ها استفاده می‌شود اشتباه می‌گیرند. این رنگ کمی روشن‌تر و دلبازتر از صورتی دخترانه که به‌عنوان صورتی باربی شهرت دارد به‌حساب می‌آید.
حتی تصور اینکه از این رنگ برای رنگ دیوار استفاده شود نیز بسیار دل‌انگیز است؛ بنابراین توصیه می‌شود از استفاده از این رنگ در دکوراسیون منزل خود غافل نشوید!

رنگ صورتی هزاره دارای نوعی شخصیت است که به شما این امکان را می‌دهد که با جرِأت در مورد آن تصمیم بگیرید و در دکوراسیون منزل خود از آن استفاده کنید. شما می‌توانید دستی به سر و روی دیوارهای منزل خود بکشید و از این رنگ جذاب و خیره‌کننده بهره بگیرید.
استفاده کردن از این رنگ خیلی آسان نیست، پس باید برای این کار کمی دقت و سلیقه بیشتری به خرج دهید؛ برای مثال مانند چیزی که در این تصاویر مشاهده می‌کنید می‌توانید برای گرم‌تر کردن دکوراسیون منزل خود در کنار رنگ صورتی هزاره از رنگ خاکستری و یا هلویی نیز استفاده کنید تا با این کار به ترکیب خیره‌کننده‌تری دست پیدا کنید.
همیشه توصیه می‌کنیم که سعی کنید در دکوراسیون منزل خود به سراغ ترکیب‌های رنگی بروید که روشنایی و درعین‌حال گرمی و آرامش مناسبی به شما ببخشند؛ بنابراین سعی کنید در انتخاب رنگ‌ها دقت بیشتری به خرج دهید.
 پیشنهادی که برایتان داریم استفاده از رنگ سفید در کنار رنگ صورتی هزاره در دکوراسیون منزل است. این کار نیز به شما کمک می‌کند تا از یکدستی و گاهاً کسل‌کنندگی رنگ دکوراسیون خود جلوگیری نمایید.

بر این اساس می‌توانید از تابلو، مبلمان، میز و... استفاده کنید که به‌عنوان یکی از عناصر دکوراسیون شما نوعی شکستگی در یکدستی رنگ صورتی هزاره ایجاد کرده و رنگ دکوراسیون شما را تناسب می‌بخشد.
کار دیگری که می‌توانید با رنگ صورتی هزاره در دکوراسیون خانه خود انجام دهید، ترکیب آن با طیف‌های دیگر رنگ صورتی است؛ برای مثال اگر به این تصویر دقت کنید خواهید دید که چراغ‌خواب شیشه‌ای که روی میز قرارگرفته است چگونه به‌خوبی خود را نشان داده و ترکیب حیرت‌انگیزی را برای دکوراسیون این اتاق ایجاد نموده است.
پیشنهاد دیگری که برایتان داریم استفاده از رنگ صورتی هزاره در دکوراسیون منزل به‌گونه‌ای است که به شکل یک هاله یا در نمایی جزئی‌تر نشان داده شود؛ برای مثال می‌توانید تنها یک دیوار را به این رنگ درآورده و با سایر اجزای دکوراسیون منزل خود هماهنگ نمایید. این کار به شما کمک می‌کند که حتی اگر در خانه کوچکی زندگی می‌کنید از این رنگ بی‌بهره نمانید و حتی در یک تک دیوار نیز از آن بهره بگیرید.

 

با نظرات خود با همراه شوید

مجموع امتیازات